ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Reference

Pomocí  TCM se mi podařilo obnovit menstruační cyklus po více jak šestiměsíčním zpoždění. Doporučení od gynekologa bylo nasadit hormonální léčbu, aby se zabránilo veškerým zdravotním komplikacím souvisejícím s nízkou hladinou estrogenu. Hormonální léčby se ale bojím jako čert kříže, proto jsem okamžitě začala probírat veškeré alternativy a TCM byla jednou z nich. Začala jsem hledat terapeutku a kamarádka mi doporučila Martinu. Už po prvním telefonátu jsem byla klidnější, neboť mi bylo jasné, že s podobným problémem se nesetkává poprvé a je přesvědčená, že cyklus srovnáme. Což se také brzy stalo.

A kromě toho jsem si postěžovala i na všechny ostatní zdravotní potíže, které jsem dlouhodobě nemohla vyřešit – bolesti krční páteře, noční pochody na toaletu, zánět očních víček a problematickou pleť. Vyšlo najevo, že TCM má na to všechno odpověď. A k tomu jsem při každé návštěvě dostala obrovský bonus zcela zdarma – nakažení dobrou náladou, protože Martina je takové sluníčko a vyzařuje tuny optimismu.

Jako aktivnímu amatérskému běžci mě mé tělo jednou vystavilo stopku. Při návratu z tréninku jsem cítil při každém kroku bolest do celé nohy, vypadalo to tak, že mám v noze tlustý drát a při každém kroku mě do něj někdo pustí elektřinu. Klidový režim nepomáhal, tak jsem byl nucen zjistit příčinu problému. Po vyšetření na magnetické rezonanci byly nalezeny vyhřezlé ploténky, které tlačily na nervy. Bohužel si tělo začalo pomáhat a ulevovat, přidaly se problémy s koleny. Protože mě tradiční rehabilitace nepomohla, hledal jsem jiné alternativy pro odstranění problému (posílení středu těla, srovnání páteře a uvolnění výhřezu plotének). Kromě kombinace cvičení SM systému, jógy, masáží, pilatesu, DNS jsem na internetu našel články o tradiční čínské medicíně.

A protože je to medicína používaná stovky let, bylo jasno, zkusím zkombinovat se cvičením. Oslovil jsem paní Kubátovou a společně jsme hledali možnosti jak tělu v boji pomoci díky bylinkám a ovlivňování akupunkturních bodů. Vše časem zabralo a bolesti ustupovali, chůze byla bez bolestí a pomalu se zkouším vracet k běhu. Kromě problémů s pohybovým aparátem jsem několik roků trpěl svěděním kůže v teplých letních dnech, hlavně v noci, kdy se člověk potí. Svědění bylo velice nepříjemné, budilo mě ze spaní. I tento problém se díky tradiční čínské medicíně podařilo odstranit.

K Martince jsme docházeli se synem na čínskou medicínu 2 roky. Je to velice vstřícný, milý člověk a vždy se nám snažila maximálně pomoci. Díky její péči se nám podařilo navrátit synovi zdraví.

Zdravotní problémy se začaly u syna projevovat v 1. roce. A bylo toho opravdu hodně – alergie, stálé respirační infekty s vysokými horečkami (laryngitidy, zápal plic), postupně alergické astma, zjištěná snížená buněčná imunita, čepy na mandlích, zvětšená a zánětlivá nosní mandle, trávicí potíže. Dle klasické medicíny tak syn musel užívat kortikoidy, antibiotika, foukadla s kortikoidy, antihistaminika, léky na zvýšení buněčné imunity a také měl napsanou operaci na odstranění nosní mandle. Tento zdravotní stav znamenal být stále mimo kolektiv, neboť každá návštěva (i rodinná) znamenala další komplikovaný infekt.

Zkoušeli jsme i různé přírodní metody (např. homeopatii, měření EAV a preparáty Joalis) a navštívili odborníky přírodní medicíny v Praze. Vždy nastalo jen nepatrné zlepšení a dále si s námi nevěděli rady. Jediné co jsme snad nezkusili, byla právě čínská medicína. A tak, když nám byla doporučena lékařka čínské medicíny v Praze, začali jsme k ní jezdit. Bylo nutné upravit stravu (která již tak byla dietní a zdravá) dle zásad čínské medicíny a užívat bylinné preparáty. Přesto, že došlo ke zlepšení zdravotního stavu, hledali jsme někoho v místě bydliště (řešení akutních stavů).

A tak jsme si našli Martinku ve Svítkově. Za tuto změnu jsem nesmírně vděčná. Nejdříve jsme jezdili skoro rok na ovlivňování akupunkturních bodů každý týden. Dařilo se zvládat akutní stavy - laryngitidy, atopický ekzém, prokázaná nákaza Campylobacterem (horečky a krvavé průjmy). Je až neskutečné, zázračné, že ovlivnění akupunkturních bodů dokázalo zastavit akutní stav a my pak už jen chodili na kontroly, aby i laboratorní výsledky byly v pořádku. U chronického stavu jsme postupovali krůček po krůčku. Výsledky nebyly hned patrné, ale po 2 letech jsou naprosto úžasné. Syn je bez foukadel, zažívacích obtíží (samozřejmě se ve stravě vyvaruje věcí, které mu vadí, popř. nejsou zdravé), zbavil se čepů na mandlích, nosní mandli má v pořádku – bez operace, je téměř bez nemoci (pokud se nějaká objeví, daří se nám ji hned v začátku zastavit) a může sportovat. Také laboratorní výsledky svědčí o úspěšné léčbě.

K paní Martině jsem se dostala na doporučení kamarádky. A jsem opravdu šťastná, že jsem se dostala právě do její péče. Je to strašně milý a empatický človíček, který má vždy úsměv na tváři a dokáže vás povzbudit a hlavně vám pomoci. Už jsem byla na pokraji sil. Půl roku po porodu se mi rozjely šílené bolesti šlach na rukou a bolesti kloubů. Ruce mi skoro celý den brněly, nemohla jsem pomalu ani spát a byla jsem ze svého stavu už celkově fyzicky i psychicky vyčerpaná. Díky paní Martině, jejím bylinkám a ovlivňování akupunkturních bodů jsem se dala postupně zase dohromady a můžu si konečně opět užívat mateřské povinnosti a hlavně být aktivní. Děkuji za vše.

Na tradiční čínskou medicínu budu docházet už 3. rok, s paní Martinkou jsem moc spokojená, je vždy úžasná a pomohla mě vyřešit spoustu zdravotních problémů, silné migrény, silnou menstruaci, střevní problémy, oteklé koleno, únavu. Po návštěvě u ní se vždycky cítím klidná, vyrovnaná a zdravotní problém je o dost lepší. Martinku moc doporučuji.

Paní Kubátovou vřele doporučuji. Uměla mi pomoci nejen s mými fyzickými, ale také psychickými obtížemi. Při sezeních si velmi cením jejího osobního a přátelského přístupu, díky kterému je snadnější se svěřit s jakýmikoliv obtížemi.

K paní Martině jsem byl objednán manželkou. Jako vyložený skeptik, co se týče čínské medicíny, jsem byl nucen opravit si na ni svůj náhled. Přišel jsem s problémy s často zablokovanou bederní páteří a nočními křečemi v noze ( asi 3x týdně). Od první návštěvy, před cca rokem a půl, jsem neměl jedinou křeč. Bederní páteř se mi ani jednou nezablokovala. Občas mívám záda ztuhlá, ale po jedné terapii jsem do dvou dnů zase v pořádku. Navíc je paní Martina velmi ochotná a empatická.

Předně Vám chci poděkovat za velice milý a vstřícný přístup, obzvláště k tomu, že Emča se bojí akupunktury a tak se vše řeší pouze bylinkami, které u ní velice dobře zabírají. Takže teď po roční léčbě jsme na minimální dávce kortikoidů při její klasické léčbě nespecifického astmatu. Na jaře jdeme na kontrolu, a pokud se to bude stále zlepšovat, což i tak vypadá 😊 tak máme od pana doktora slíbeno další vysazení léků. Co je fakt skvělé, je to, že se jí velmi zlepšila imunita na běžné infekce, které byli dříve vždy důvodem zhoršení stavu. Teď má lepší imunitu než její bratr, který nemá žádný zdravotní deficit. Moc děkujeme Vám a tradiční čínské medicíně.

Paní Martinu jsem vyhledala na základě doporučení. Po čtyřech letech bolestí, která od zad přecházela přes tříslo až ke kolenu, se kterými si tradiční medicína nevěděla rady, za půl roku při použití TCM bolesti ustoupily. Díky tomu se cítím lépe jak po psychické tak i fyzické stránce. Mohla jsem se pomaloučku vrátit ke sportu. Děkuji, děkuji, děkuji.

K Martině jsem se dostala díky svojí dceři, která využívá zkušeností Martiny už velmi dlouho. Po operaci TEP levé kyčle jsem měla úporné bolesti páteře, diagnóza od ortopeda byla, že to je pokřivená páteř a jsou na ní srůsty, které jsou důsledkem odlehčování při chůzi před operací. A že mě čeká další operace, což jsem odmítla. Poslala jsem Martině sdělení od ortopeda a ona mi odpověděla, že se s tím dá něco dělat.
Po první návštěvě, kdy mi Martina napíchla body, jsem pocítila velkou úlevu od bolesti, aplikace akupunktury byla zpočátku po 14 dnech, bolest se snižovala, pak po měsíci, až po 2 měsících zmizela úplně. V práci na mě vedoucí koukala jak na zjevení, že se už nekroutím bolestí na židli a dokonce mi návštěvy u Martiny brala jako návštěvy u lékaře. Po operaci se v mém organismu něco stalo, začaly se mi velmi lámat nehty na rukou, a to se také po 4 aplikacích bylinných tablet srovnalo, takže mám nehty opět v pořádku. Byl to sice běh na dlouhou trať, ale srovnalo se to. V červnu tohoto roku jsem si zlomila loketní kost, a po sundání dlahy mi přestaly fungovat palec a ukazovák.. Nebyly citlivé a stále brněly. Po vyšetření na neurologii mi bylo řečeno, že to bude dlouho trvat, možná se to nikdy nesrovná, protože je někde skřípnutý nerv.
Zavolala jsem Martince, co s tím - jezdila jsem k ní každý týden, vždy mi napíchla patřičné body, bylo to velmi bolestivé, ALE postupně se mi začal ukazovák vracet do původního stavu - tzn. začal být jako před úrazem, palec stále ještě vzdoruje, ale je to podstatně lepší než po sundání sádry. Už tolik nebrní a není tak necitlivý.
Takže shrnutí - jsem moc ráda, že jsem Martinu poznala, je to úžasná dáma, která má dar pomoci lidem. Díky její pomoci jsem bez léků, které nesnáším a které mi nedělají dobře. Takže za mě - děkuji Martině za to, že se cítím nyní opět super.
Postupně jsem jí ještě doporučila svoji neteř a ještě 2 kamarádky, všechny jsou velmi spokojené.

K paní Martině jsem se dostala na doporučení své tety. Moje problémy spočívaly v nemožnosti cokoliv sníst, aby mi nebylo špatně, nezvracela jsem stravu a kyselé šťávy, chození na velkou bylo také problematické. Po ultrazvuku, gastru mi doktoři diagnostikovali podrážděný dvanácterník, jejich léky mi nic neřešily. Při každé návštěvě jsme probraly co je nového, jak se mi vede, co se malinko zlepšilo, nebo vůbec. Ovlivňováním akupunkturních bodů se zlepšila funkce jater, střev, sleziny. Pomalu mě dala do pohody a začala se mi zpravidelňovat stolice. To byl první signál, že se něco děje a zlepšuje a hlavně obrovská úleva.
Po počátečních měsíčních návštěvách se po dvou letech vídáme 1x za tři měsíce a mohu si dát i oběd v restauraci, nebo v jídelně. Je to člověk na správném místě, má super přístup, velice jí děkuji za pomoc.

Chtěla bych touto cestou poděkovat pí. Martině za její milý, laskavý a profesionální přístup. Od té doby co k ní pravidelně dojíždím, se cítím psychicky vyrovnaná a pozitivně naladěná. Mám i menší fyzické bolesti, např.kloubů, které mně trápily delší dobu a po ovlivňování akupunkturních bodů úplně vymizely. Nejvíce jsem ji ale vděčná za to, že s pomocí čínských bylinek, které mi sama sestavila, procházím obdobím menopauzy bez jakýchkoliv potíží. Můžu konstatovat, že akupunktura v kombinaci s čínskými bylinkami od paní Martiny opravdu funguje.

Pokud hledáte empatického terapeuta s velmi lidským přístupem a snahou opravdu pomoci, najdete ho v Martině Kubátové. Je to výjimečný člověk s nadšením pro své povolání, k dalšímu učení a získávání znalostí. S mými problémy mi její akupunktura i byliny zásadně pomáhají a vždy se těším na každé sezení.

K Martině jsem poprvé přišla se starším synem před rokem a půl s akutním astmatem, alergií a opakovaně zvýšenou teplotou z nezjistitelné příčiny. Astma se začalo zlepšovat po cca 4 měsících, kdy nepotřeboval užívat tak často Ventolin. Ze začátku jsme ovlivňovali akupunkturní body současně s užíváním čínských bylin. Dnes po roce a půl je syn i při sportování bez dušnosti, alergické projevy jsou nižší a zvýšená teplota se již neobjevuje. Zlepšilo se během terapií i pálení a suchost očí. Podařilo se nám snížit farmakologickou léčbu na minimum. S mladším synem jsem přišla kvůli tomu, že mu pískalo denně v uších. Na kontrole u ušního lékaře nic nezjistili. Přestože tento problém trval 5 let, rozhodla jsem se vyzkoušet po dobré zkušenosti se starším synem rovněž akupunkturu. Postupné zlepšování nastalo brzy a po roce léčby v uších nepíská vůbec. Mezitím se zhoršilo synovi astma a zaměřili jsme terapii tímto směrem a nyní je stejně jako starší syn bez obtíží a je na udržovací léčbě. A já k Martině chodím rok na posílení psychiky a odolnosti proti stresu a zároveň jsme brzy vyřešili horkost v obličeji a zarudnutí, které mě trápilo od puberty. Martina je vždy velice ochotná a vstřícná a za to jí moc děkuji.

K paní Kubátové chodím už rok a půl a jsem s jejím přístupem velmi spokojená. Hodně mi pomáhá ulehčit mým neduhům a nemocem, které mě v mých sedmdesáti letech pronásledují. Chodím k ní pravidelně a už se těším na jehličky, protože vím, že mně vždycky pomohou. Nožka mě bolí míň a když mi nasadí „tykadla“, tak je mi taky o hodně líp a vím, že budu v pohodě a bez stresu. Její znalosti jsou na vysoké úrovni, vše hezky vysvětlí. Její milá a vstřícná povaha je pohlazení na duši v tom dnešním blázinci, je to příjemně prožitá hodina a vždycky se na ni těším. Doporučuji všem, kteří potřebují pomoc nejen od lékařů, paní Kubátová vždy najde způsob, jak vám pomůže.

Na ovlivňování akupunkturních bodů k Martině jsem začala chodit z důvodu dlouhodobých zdravotních problémů mých dětí, které byly často nemocné. Díky velké vstřícnosti Martiny a jejímu umění akupunktury jsme během chvíle vyřešili například dlouhodobé suché kašle nebo chronické vysoké teploty. Martina dokáže pro děti namíchat i bylinné směsi, které jsou také velmi účinné. Díky bylinným směsím jsme dokázali posílit imunitu u dětí a v zásobě mám i přírodní protizánětlivou směs, kterou aplikuji ve chvíli prvních příznaků chřipky a máme vyhráno. Když jsem zjistila, jak akupunktura a bylinky fungují na děti, musela jsem to zkusit také. Mohu říci, že se moje psychika po akupunktuře vždy velmi zlepší a pokaždé, když jdu na akupunkturu, tak se moc těším. Jednou jsem po psychicky náročném období plném stresu dostala tik do oka a dva měsíce se ho nemohla zbavit. Až po návštěvě Martiny tik přestal ještě ten den večer. Martina je úžasný člověk, který má dobré srdce a dokáže pomoci. Děkuji jí za všechno, co pro moji rodinu udělala.

Na paní Martinu Kubátovou jsem dostala kontakt od své nevěsty. Měla jsem problém se zažíváním. Po jídle mě tlačil žaludek. Tím pádem jsem málo jedla a hubla jsem. Také špatně usínám a v noci se často budím. Po 3 měsících jsem naprosto v pořádku. Martina mně stimulací akupunkturních bodů dala tělo do rovnováhy. Domů si odnáším speciální byliny, které mi namíchala na moje osobní problémy. Martina pomáhá lidem i svou veselou a vstřícnou povahou. Dekuji.

Díky srdečně paní Kubátové za její ochotnou péči a přístupu k problémům, které jsme několik měsíců řešily.
Nejenom že mě zbavila prioritního problému, který mě trápil, ale setkání "o mé pracovní pauze" bylo vždy příjemné a nabila mě optimistickou náladou, takže jsem si během aku vždy hezky odpočinula. Určitě vím na koho se obrátit, jelikož jsem této metodě věřila od začátku a na vlastní kůži jsem se přesvědčila, že ve spojení s pečlivostí funguje!

Milá teto Martinko,
jak Vás doma s dětma oslovujeme:-), chceme Vám společně moc a moc poděkovat za pomoc, za to jak rychle jste nás v nouzi přijala, za Váš úžasný přístup, úsměv a velkou ochotu. Ráda se o náš příběh podělíme s ostatními:
Poprvé jsem u Martinky byla jen s Ráďou, kterému byly 2 roky a 9 měsíců. Měl za sebou v půl roce zánět průdušek a od té doby neustálou rýmu s kašlem - vždy 3 týdny v kuse a pak 1 týden pauza, neustále dokola. V noci stále ošklivě kašlal. Vše se ale bohužel stupňovalo a zhoršovalo – kašel byl až do blinkání a dušení! To už mě skutečně vyděsilo a objevila jsem kontakt na Martinku, která nás naštěstí přijala obratem. Do Radimka vpravila asi 8 jehliček – první dával v pohodě, poslední oplakal. A dostali jsme čajík. Jehličky zabrali téměř okamžitě a z nejhoršího jsme byli venku – dušení se už neopakovalo! Čajík Ráďu stabilizoval a postupně rýmy začalo ubývat. Teď je to rok, čajík pořád pije cca 1x denně (dle potřeby přidáváme nebo ubíráme), ale už je to normální zdravé dítě!:-)
Jednou jsem vzala k Martince i svoji dceru Zuzanku (tehdy 5 let). Byla dost uplakané a ustrašené dítě. Posledního půl roku měla např. panickou hrůzu z ohňostrojů a petard, které u nás práskají, nevím proč, ale pořád... a ona z toho třeba 3 další noci nespala a byla k smrti vyděšená... Po čajíku od Martinky se během cca 1-2 týdnů uklidnila a úplně se přestala bát. A začala být i mazlivá a přátelštější, jakoby z ní něco spadlo:-) Občas ještě tenhle čajík využiju pro ni nebo Ráďu, když mají ošklivé sny... a pak jako mávnutím kouzelného proutku, je vše zase ok:-)
Ještě jednou moc děkujeme!!!

Děkuji paní Martině za vstřícnou pomoc při řešení řady obtíží. Kožní potíže od dětství, bolest šlach na rukou, trávení, špatné dýchání, vše se výrazně zlepšilo. Je nutné chodit po základní léčbě alespoň jedenkrát za 1-2 měsíce pro udržení dobrého stavu a zejména dodržovat pokyny k léčbě. Mnohokrát děkuji, že mohu fungovat bez kortikoidů.

Když jsem přišel k paní Kubátové, tak jsem měl problémy, se kterými si lékaři nevěděli rady. Trápila mě veliká únava nohou bez příčiny, měl jsem problémy s trávením a se srdcem. Paní Kubátová mi pomohla tyto neduhy a problémy vyhnat z těla. Za celkem krátkou dobu se cítím fyzicky opět dobře a díky tomu se cítím lépe i po psychické stránce. Moc jí děkuji za její přístup a za pomoc.

„Se svojí chronickou rýmou jsem si nevěděl rady. Často několik týdnů trvající silné nachlazení a rýmy mě od podzimu do jara obtěžovaly a bránily mi v normálním způsobu života. Protože klasická medicína si s tím vůbec neví rady, zkusil jsem (trochu ze zoufalství) čínskou medicínu. Chodím druhým rokem na akupunkturu k paní Kubátové a moje imunita i můj zdravotní stav je o dost lepší, a to bez užívání jakékoli chemie. Věřím, že díky péči milé paní Kubátové se nám společně podaří dosáhnout toho, že rýmu budu mít jen výjimečně a bude trvat maximálně týden.

Díky milé, vždy usměvavé paní Kubátové a aplikací TCM, jsem se s žaludečními obtížemi dostala na úroveň, že můj žaludek pomalu, ale jistě snáší více rozmanité stravy a nejen to, únava, nespavost, psychický stav se hodně zlepšil.
Mé obtíže začaly zhruba před 5 lety, kdy z ničeho nic jsem nemohla vůbec jíst, pálil mě žaludek a bylo mi na zvracení, bolesti pod levým žebrem, razantní úbytek na váze. Po všemožných vyšetřeních, mi bylo lékaři doporučeno odstranit žlučník, který měl v sobě kámen. I přes jeho odstranění, potíže neodezněly. Bylo mi řečeno, že budu muset doživotně užívat léky. S tímto se nějak nechci smířit a proto jsem hledala, co dál. Úpravou stravy a pomocí TCM jsem se posunula dál a věřím, že bude líp. Děkuji.

Děkuji paní Martině za trpělivost a její zkušenosti v TCM, se kterou mi pomohla vyřešit kožní a jiné zdravotní problémy, se kterými si ani doktoři nevěděli rady a bez užívání kortikoidů.

TCM aplikované paní Martinou děkuji za odstranění zdravotních obtíží, které jsem měla po onkologické léčbě. Jsem vděčná a moc děkuji.

Martinku jsem poprvé navštívila před rokem a půl, na přání mého muže, který dostal výborné reference od kolegy z práce, kterého hodila AKU do pohody. Jelikož jsem již s druhým dítkem na rodičovské dovolené, občas mi rupaly nervy, řekla jsem si proč ne, ale to jsem netušila, že je to začátek změny mého života.
Konkrétní problémek se našel a řešíme ho pomocí AKU v kombinaci s bylinami a funguje to skvěle (suchá, praskající kůže na kolenou, loktech a nártu).
Má druhá dceruška trpí od narození laryngitidou a stačily pouze bylinky, které Martinka sama kombinuje dle požadavků a problémů každého klienta individuálně a máme problém vyřešen.
Moje maminka těžce onemocněla se slinivkou. Po 4,5 letech trápení, nechuti k jídlu, neustálých záchvatů slinivky, nepřibírání na váze (měla 48kg, když začala Martinku navštěvovat) začalo konečně něco fungovat. To něco byla Akupunktura a byliny v kombinaci se zlatýma rukama Martinky. Po roce a kousek má mamina konečně 58 kg a vypadá velmi dobře. Neuvěřitelný. Záchvaty odezněly. Občas jí není dobře, ale nemusí 3 dny ležet v bolestech, křečích a absolutně bez jídla, aby se slinivka zklidnila.
Každému mohu Martinku a její báječnou rodinu, která Vás vždy přivítá s úsměvem a otevřenou náručí, vřele doporučit.
Pomohla mi neskutečně, i když nemám žádný závažný zdravotní problém. Dráhy energie v mém těle teď fungují, jak mají a ani v nejmenším mě nenapadlo AKU skončit. Docházím pravidelně jednou za měsíc a budu dále, protože už ani nevím, jak vypadá lékař, a to jak můj, tak pediatr a navíc, než jít na kosmetiku, to raději na AKU, kde si strašně odpočinete, popovídáte si s človíčkem, který ví o čem mluví a má o čem mluvit a načerpáte asi tunu energie do dalších krásných dní.
Marti moc děkuji, že jsi.

Paní Martinu jsem vyhledal na základě doporučení a recenzí. A udělal jsem dobře!
Přišel jsem s bolestí kloubů a celkovou únavou těla. Ty už po několika návštěvách začaly ustupovat a dnes, více jak po půl roce mohu říct, že problémy jsou pryč. Vše je dáno i celkovým přístupem. Ona je milý, vstřícný a krásný člověk, co ovládá nejen svoji profesi, ale zároveň i nabíjí pozitivní energií.
Díky moc ☺

Využila jsem akupunktury pro řešení problému – bolest kyčle s projekcí do stehna a kotníku, halux valgus a bolesti krční páteře a lokte. Po 5 sezeních nastala značná úleva. Bolest lokte zmizela, halux se nejdříve rozbolel – nyní v klidu a má tendenci se srovnat, lehká bolest v kyčli odeznívá. Martina je profesionál s velice příjemným vystupováním. V případě potřeby jistě využiji jejich služeb znovu.

Díky milé paní Kubátové jsem se mohl seznámit s tradiční čínskou medicínou a to jak po stránce akupunktury, tak i fytoterapie bylin. preparáty a v neposlední řadě i s baňkováním. Moje problémy byly vždy erudovaně probrány a zlepšení se dostavuje. Tím, že jsem absolventem tradiční západoevropské medicíny, nezavrhuji TČM a po mých zkušenostech nyní i doporučuji jako doplněk léčby klasickým medicínským postupem začlenit prvky tradiční čínské medicíny. On přístup je zcela odlišný a někdy i zástupci klasické medicíny jak ji známe z nemocnice, polikliniky apod. ji ne zcela dnes uznávají nebo využívají. Pokud se dostanete do rukou paní Kubátové, můžete opravdu očekávat zlepšení, tak jak to zažívám i já.

Paní Martina je úžasný člověk, který má srdce rozhodně  na pravém místě. Neznáme se sice dlouho, (cca 4 měsíce) díky doporučení mé kolegyně na akupunkturu. I  však za tuto dobu jsem měla možnost  poznat, jak dokáže povzbudit mysl a tělo nejen jehličkou, ale i  vlídným slovem. Jsem teď doufám na dobré cestě vše lépe zvládat. Věřím, že její profesionalita nadále bude pomáhat nejen mně, ale i spoustě dalším lidem, kteří řeší ač sebe menší zdravotní problém.
Díky za to.

Dobrý den,
ráda bych touto cestou přispěla k referencím paní Martinky Kubátové. Známe se necelé dva měsíce a troufám si říct, že za tuto krátkou dobu jsme stihly spoustu práce:) Cca 15 let mám od lékařů diagnózu těžký alergik. Už jsem nechtěla opět třičtvrtě roku zobat chemii ve formě antihistaminik, do očí a plic posílat kortikoidy, tak jsem se rozhodla zkusit čínskou medicínu, na internetu si našla paní Martinku a teď jsem za svoje rozhodnutí nesmírně vděčná, samozřejmě především jsem vděčná Martince. Jezdím k ní pravidelně na akupunktury, jím bylinky a na oči mám bylinkový čaj. I když jsem byla na prášcích, nikdy mi nepomáhaly tak jako čínská medicína, jednoduše mě pouze tlumily. Teď si začínám užívat procházky, aniž bych u toho plakala, kýchala a smrkala, což už vlastně ani neznám. Cítím se jako bych už skoro alergik ani nebyla:) Navíc mám daleko víc energie, což je mi při mým 12ti hodinových směnách úžasné. Další věc, kterou spolu řešíme, je moje zapeklité rameno. V roce 2006 jsem měla úraz, doteď jsem toho absolvovala celkem dost - laserovou terapii v Hradci Králové, obstřiky svalů, ultrazvuky, nespočet rehabilitací, v roce 2010 jednu operaci v Pardubicích, v roce 2013 druhou operaci v Plzni, prošla jsem úrazovkou, traumatologií, ortopedií, ordinací sportovního lékaře atd. (bohužel nikdo z nich si se mnou nevěděl rady). Jediné, co mi trošku pomáhalo byl kineziotaping u fyzioterapeuta, ale pásky nejdou lepit do nekonečna. Je to neuvěřitelné, ale dva akupunkturní body v rameni a jedno semínko v uchu způsobily zázrak - rameno mě bolí minimálně, dokonce můžu dělat činnosti, u kterých jsem dříve trpěla a maximálně si to úžívám:)
Všem, kteří váhají, jestli zkusit jinou metodu léčby než západní, včele doporučuji jít tímto směrem a především bych chtěla poděkovat úžasné a šikovné paní Martince. Její lidský a pozitivní přístup, který je navíc vždy s úsměvem, je jednoduše a krásně nakažlivý:) Člověk od ní odchází s pocitem, že zvládne všechno, což mluví za vše..:)

Dobrý den,

všem vřele doporučuji ovlivňování akupunkturních bodů a drah při léčbě nemoci, které nás všechny sužují. V dnešní době je od nás všech, již od útlého věku žádáno velmi  mnoho nároků, doba je velmi uspěchaná a sužují nás všechny výkyvy počasí a tak se stává, že při velkém přetížení lidských organizmů, špatné životosprávě onemocníme a jdeme se léčit a potom se ptáme  P R O Č  ta nemoc vznikla a nalezneme léčitelku, léčitele a přejeme si se uzdravit. A proto k posílení zdravotního stavu a imunity, pro vyléčení, pro vetší fyzickou i duševní kondici vřele doporučuji léčitelku paní Martinu Zygadlovou provdanou Kubátovou, aby Vám všem pomohla nalézti příčinu vašeho onemocnění nejen formou akupunktury, ale i prostřednictvím bylinek k posílení organismu, který bývá často od nemocí vyčerpán. Důležitá je i správná životospráva, zdravé stravování. Každý člověk má právo se léčit a pokud možno i uzdravit, i když je to třeba za delší dobu, protože zdravý člověk je šťastnější člověk a může žít plnohodnotný život, radovat se ze života, sportovat, cestovat, mít svoje záliby a koníčky, odvádí i o mnoho  lepší pracovní výkon, lehce zvládá mnoho věcí v osobním životě, ale i v práci, má úplně jiný pohled na život a na svět, je vyrovnanější, spokojenější. 
Jsem ráda, že mám tu možnost se léčit, a že jsem poznala na vlastní kůži jak je to pro mne důležité.

Paní Kubátová je velmi milá a ochotná vždy vyslechnout a najít řešení problému. Jezdím k ní už necelý rok a ještě k akupunktuře užívám bylinky, které mi sestavila přímo na můj problém. Jelikož už mám jisté problémy několik let a lékaři mi za celou tu dobu nepomohli, tak paní Kubátová byla už taková moje poslední naděje, která zabírá, takže mohu jen a jen doporučit.
TČM jsem vyzkoušel po několikaletých bolestech v podžebří, s kterými si 'běžní' doktoři nedokázali poradit. Již po několika terapiích u paní Kubátové bolesti ustoupily. Na terapie jezdím pravidelně asi 14 měsíců a za tu dobu mi paní Kubátová pomohla také od bolestí zad a loktů.
Doporučuji.
K paní Kubátové jsem přišla s problémem, se kterým mi nedokázala pomoci ani moje lékařka – byla jsem velmi unavená, v práci jsem dopoledne usínala a byla jsem psychicky vyčerpaná. K tomu ještě trpím na bolesti zad. Už po prvních aplikacích akupunktury se mi velmi , opravdu velmi ulevilo. A hlavně, což jsem byla opravdu velmi šťastná, moje únava a usínání se velmi zlepšilo a pak to přestalo úplně. Ještě jsem začala užívat čínské bylinky a i přes mé životní trable se mi vše díky nim daří zvládat. Samozřejmě, že je to nejen díky akupunktuře a bylinám, ale i velmi příjemným a milým přístupem pí. Kubátové. Na další setkání se opravdu těším.
Velké díky paní Martině a jejím šikovným ručičkám.
Po třech letech živoření začínám díky paní Martině opět žít. Samozřejmě po operaci slinivky už ze mě zdravý člověk nikdy nebude. Po zkoušení všeho možného jsem vyzkoušela akupunkturu. A stalo se to, čemu už jsem nevěřila. Nejprve se mi zlepšil psychický stav. V souvislosti s tím jsem nabrala na váze a samozřejmě jsem začala pociťovat i energii a chuť do života. Tím se mi zlepšily i problémy s jídlem. Takže dnes se cítím jako jiný člověk a na ovlivňování akupunkturních bodů a drah nedám dopustit.
Díky Vám za všechno. Malá Marta, Vrchlabí
Měla jsem mnoholeté problémy s aknózní pletí, které se v období, kdy jsem byla na mateřské, ještě zhoršily. Byla jsem již zoufalá, protože nic nezabíralo, kožní lékaři také nepomohli. Rozhodla jsem se tedy uchopit to z jiného konce, najít příčinu svých problémů a pomoci svému tělu zevnitř. Podařilo se to díky Martince a její fytoterapii. Je jasné, že tato mladá dáma ví, co dělá. Vše probíhalo přesně tak, jak to líčila. Po počátečním mírném zhoršení došlo ke skutečnému a stále trvajícímu výraznému zlepšení. Díky ní jsem nejenže mohla znovu nabýt se vzhledem spojeného sebevědomí, ale také jsem si plně uvědomila, jakým je naše tělo dokonale sehraným organismem, které nemusí být takovou záhadou pro toho, kdo se mu opravdu snaží porozumět. A takovým člověkem Martinka je. Vřele její pomoc doporučuji!
Zuzana, Hradec Králové

Čínskou medicínu v Jičíně, paní Martinu Zygadlovou, jsem navštívila s 10-ti letým synem. Trápilo ho astma, obezita a noční pomočování, které bylo hodně intenzivní a téměř každý den v týdnu. Astma jsme do té doby léčily Ventolinem s ještě jinými "foukačkami" na střídačku.
Dále jsme navštěvovaly nefrologickou poradnu, kvůli pomočování, kde měl syn všechny vyšetření v pořádku a proto paní doktorka přistoupila k lékům proti pomočování. Ovšem když pojídal několikátou krabičku léků bez efektu, rozhodla jsem se vyhledat jinou pomoc "bez chemie" a proto jsem se obrátila na paní Martinu.
Vyšetřila nás komplexně a jednotlivé problémy jsme krůček po krůčku rozebíraly a řešily.
Martina měla obrovskou trpělivost a výborný přístup, třeba když aplikovala synovi akupunkturu.
Výsledek léčení čínskou medicínou je, že se syn zbavil veškerých "foukaček" a jestli se počůrá, tak maximálně 1x týdně a opravdu hodně málo.
Martinu Zygadlovou jen a jen doporučuju! Děkujeme.
Petra a Ondrášek, Jičín

K Martině Zygadlové jsem začala chodit se synem, když mu byl rok. Trápil nás ekzém a ataka astmatu při viroze. Léčbu čínskou medicínou, jsem se rozhodla zahájit včas, jednak už z důvodu, že mé kamarádky měly velmi pozitivní zkušenosti a samozdřejmě i čím dříve, tím lépe. Kožní a praktická lékařka nás obohatila o kortikoidní mast a Ventolin při dušnosti, což jsem chtěla minimalizovat co nejvíce to šlo, a díky Martině Zygadlové to šlo!!!!!! Je velice milá, šikovná s profesionálním a lidským přístupem. Konzultovaly jsme spolu každou maličkost, snažila se pro nás udělat maximum. Vřele doporučuju!!!!! Moc děkujem.
Monika a Matýsek, Ostroměř

Našemu téměř 4letému synovi potvrdilo vyšetření sluchu v ORL ambulanci nedoslýchavost. Po několika kontrolách, kdy se stav nezlepšil, nám bylo doporučeno odstranění zvětšené nosní mandle. Tomuto operačnímu řešení jsem se chtěla, i pro použití celkové anestézie, vyhnout. Začala jsem docházet do Duhové medicíny k terapeutce Martině Zygadlové. Synovi připravila bylinnou směs, kterou užíval 2krát denně po dobu 5 měsíců. Sluch se vrátil do normálu, což potrvdilo i kontrolní ORL vyšetření a z operace sešlo.
Markéta Cvrčková, Jičín

Tato úžasná mladá žena léčí nejen tělo, ale svým přístupem k lidem i duši. Děkuji.
Jana K., Opatovice nad Labem

Měla jsem problémy se spánkem, vyzkoušela jsem různé způsoby léčby, ale nic mě nepomáhalo. Až jsem se rozhodla pro tradiční čínskou medicínu. Na internetu jsem našla stránky slečny Zygadlové. Začala jsem tedy docházet na čínskou medicínu. Po úvodním pohovoru mi byla navržena léčba akupunkturou. Už ke slečně Zygadlové budu docházet čtyři měsíce a spánek se mi o moc zlepšil a to díky čínské medicíně, ale i přístupem slečny Zygadlové, která je velmi příjemná a komunikativní. Všem zájemcům vřele doporučuji.
Michaela Malovaná, Pardubice

Přesně před rokem se u 5 letého syna objevily zdravotní potíže a "náhodou" jsme narazili na Martinku Zygadlovou, která svým profesionálním a přátelským přístupem nám pomáhá zlepšit jeho zdravotní stav. Velmi děkujeme a vážíme si pozitivního přístupu, maximální snahy synovi pomoci! Syn se vždy na terapii těší a i akupunkturu společně skvěle zvládají.
Lucie Fáberová, Všestary

Tuto úžasnou osůbku znám již 2 roky, velice mi pomohla s problémem se spaním a celkovou pohodou. I moje děti k ní chodí moc rádi. Děkuji jí nejen za pomoc, ale i za přátelství.
Alena M., Pardubice

Paní Zygalovou z celého srdce doporučuji. Je to úžasný, svědomitý a velice příjemný terapeut.
Za pouhý měsíc mě zbavila vyčerpanosti a nastartovala mé tělo k dalšímu plánovanému těhotenství. Pokud máte jakékoli fyzické, ale i psychické potíže, tak neváhejte a zkuste čínskou medicínu s paní Zygadlovou.  Moc ráda k ní docházím a vždy se na návštěvu těším.
Kateřina Bičíková, Turnov

Martina Zygadlová je výborná. Je empatická, komunikativní, vlídná, trpělivá. Svou práci dělá dobře, s odbornou znalostí, s osobním nasazením a s láskou k lidem. Po čtvrt roce akupunkturní léčby mi pomohla zbavit se řady opakujících se potíží a hlavně - pomohla mi zapracovat na odstranění jejich příčin. Velice ráda její služby doporučuji.
Veronika Vildmanová, Jičín

Paní Zygadlovou navštěvujeme spolu s dcerou již téměř rok. O čínské medicíně jsem do té doby téměř nic nevěděla. Zaujal mě velmi individuální a milý přístup a hlavně výsledky. Dceřiny potíže se výrazně zlepšily – trpí nočním pomočováním a já se zbavila nepříjemných trávicích potíží – bolesti žaludku, nadýmání a také velké únavy. Martinka je nejen velký profesionál, ale hlavně moc milý človíček, takže se na každou další návštěvu těšíme.
Vlasta a Štěpa Rančákovi z Jičína

Skvělý osobní přístup a velké a silné nasazení, tak bych charakterizovala péči, které se mi zde dostalo. Mohu velmi vřele doporučit všem, kterým také nejsou pohodlná častá zkratkovitá řešení současné západní medicíny.
Kamila R., Pardubice

Tato úžasná osoba mi po roce a čtvrt docházení ulevila od častých a nesnesitelných migrén. Stále ještě na léčení docházím a vřele všem doporučuji. Budete v dobrých a velmi odborných rukách.
Gabča Musilová, Kutná Hora

Docházím třetím rokem na léčení migrén a bolesti zad. Po každotýdenních obtíží již jen vzpomínám na bolesti.
Lenka Smetanová, Pardubice