ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Martina ZygadlovaJmenuji se Martina Kubátová Zygadlová, DiS. a vítám Vás na svých stránkách věnovaných mé soukromé praxi v oblasti tradiční čínské medicíny. Nejprve bych se Vám ráda představila: Po skončení střední školy Managementu cestovního ruchu jsem se začala věnovat distribuci ajurvédských přípravků. Díky tomu jsem měla možnost se seznámit nejen s principy ajurvédy, ale i s jinými přírodními produkty a léčebnými metodami.

Můj zájem se zaměřil na tradiční čínskou medicínu, kterou jsem později začala studovat s úmyslem dalšího profesního uplatnění. Vybrala jsem si tuto cestu na základě vlastní dobré zkušenosti s řešením mých tehdejších zdravotních obtíží. Na TCM se mi líbí možnost komplexního uchopení léčby za pomocí mnoha navazujících metod. Následovalo tedy čtyřleté studium na Institutu TCM Bohemia v Praze. Od té doby se dále vzdělávám v oboru prostřednictvím postgraduálních seminářů. Od roku 2013 vykonávám vlastní praxi v Pardubicích.

Ve volném čase se ráda věnuji józe, hře na klavír, četbě a setkávání s milými lidmi při šálku dobrého čaje.

Vzdělání a praxe
•    2009 – 2010: Osvědčení o rekvalifikaci – Masér pro rekondiční masáž se specializací pro tradiční čínskou masáž Tui Na (akreditováno MŠMT ČR)

•    2010 – 2013: Škola tradiční čínské medicíny při TCM Bohemia, zakončeno závěrečnou zkouškou www.tcmbohemia.cz

•    Semináře
Moxa a Gua Sha
Seminář Omlazovací techniky obličeje v TČM
Kurz ušní akupunktury I., II. - MUDr. Strnad Michal
Seminář dietetiky - MUDr. Bernardová Michaela

•    2013 – 2015: soukromá praxe v Jičíně v Duhové medicíně

•    2013 - doposud: soukromá praxe v Pardubicích

•    2017 - 2020: 53-43-N/11 Diplomovaný farmaceutický asistent - Vyšší odborná škola MILLS, s. r. o., Čelákovice

 

Milí přátelé a příznivci čínské medicíny, zde si můžete přečíst reference mých klientů. Zhodnotili pro Vás své pokroky na cestě ke svému zdraví, své dojmy a zkušenosti. Celý článek